Ateliér a exteriér

Před focením...

Na focení je nutno se vždy objednat minimálně 14 dní předem - telefonicky, mailem nebo skrze facebookové stránky.

Co se výběru oblečení týče, volte raději košile, či halenky, naprosto nevhodné jsou trička s nápisy či obrázky, nebo příliš výrazné vzory. Nebojte se obléknout elegantně a dbejte na to, abyste spolu ladili jak barevně, tak i stylem. Smyjte dětem  tetovačky, nejlépe den předem, ať nemají dané místo zarudlé. Doporučuji malým dětem vzít jejich oblíbené dobrůtky pro případ, že nebudou chtít úplně spolupracovat :-)

Během samotného focení ...

Ráda bych zachytila Vaše vztahy a kouzlo daného okamžiku v jejich přirozené podobě :-) Proto spolu během focení komunikujte ... slovy, gesty, pohledy, dotyky, nebojte se pohladit, obejmout, či políbit ... vše hlavně přirozeně ;-)

Samotné focení probíhá cca hodinu a pokud by to mělo fotografiím prospět, může být i o něco delší ...

Co bude dále?

Cca do týdne obdržíte galerii s náhledy fotografií, ze kterých si sami vyberete ty své NEJ fotky! Doba nutná pro jejich další úpravu záleží na mé aktuální vytíženosti a počtu vybraných fotografií (v době svatební sezóny se může protáhnout až na 6 týdnů), vždy se však snažím finální fotky odevzdat do 14 dnů.

Výsledné fotografie dodávám v elektronické podobě, v plném rozlišení, mohu Vám je však rovněž vytisknout na svých profesionálních tiskárnách.

Co vše je v ceně?

V ceně je zahrnuto samotné fotografování, a také dle tématu focení příprava scény (např. narozeninové), zapůjčení šatů pro těhotenské focení, příprava a odeslání náhledové galerie, úprava Vámi vybraných fotografií a zaslání do webové galerie v plném rozlišení. Také je samozřejmostí naše vzájemná komunikace, ať už potřebujete poradit s výběrem vhodného oblečení, a nebo se na cokoliv zeptat ;-)

Doplňující informace

Neupravené fotografie bohužel neposkytuji. Náhledová galerie je tak jen pro Vás a byla bych nerada, kdybyste mnou neautorizované / neupravené fotografie zveřejňovali, nebo jinak dále šířili.

Fotografie, které zveřejňuji na svých facebookových stránkách, nebo zde na webu, zveřejňuji vždy s Vaším souhlasem, a pokud si vyberu nějakou, která ve Vašem finálním výběru není, obdržíte ji ode mě v plném rozlišení zdarma.


Cena a souhrn informací:

  • Focení v ateliéru nebo exteriéru: 1000 Kč (5 fotografií, max 60 min. focení)
  • Každá další započatá půlhodina focení: 250 Kč
  • Pokročilejší úpravy či retuše řeším individuálně
  • Cena focení je u ateliérového i exteriérového focení stejná
  • Další upravená fotografie: 150 Kč
  • Zpracování zakázky: 2-3 týdny
  • Doplňkové služby: Tisk fotografií

Galerie

Powered by SmugMug Owner Log In