Svatební focení

Pár slov, než dojde k samotnému focení ve Váš VELKÝ DEN :-)

Znáte-li již svůj termín svatby a chcete, abych Vám jej zachytila svým fotoaparátem právě já, dejte mi vědět co nejdříve (mailem, telefonicky, skrze facebook), nejžádanější termíny bývají obsazeny i rok dopředu.

Předsvatební setkání

Cca měsíc před svatbou se spolu domluvíme na osobní schůzce, kde probereme časový harmonogram, povíme si, co si přejeme, co si naopak nepřejeme a dostanete ode mě pár rad a doporučení, aby vše klaplo na jedničku :-)

Svatební den je tady ...

Focení může začít již od ranních příprav, a nebo také např. až od obřadu, záleží čistě na Vás. Neřídím se totiž dopoledními či odpoledními balíčky, ale jednoduchou hodinovou sazbou. Vlastní prostoje, jako třeba dobu podávání oběda, do délky mého působení na svatbě nezapočítávám.

Abych zachytila autentičnost svatebního dne, snažím se během focení naprosto minimálně zasahovat do dění okolo. Své působení nicméně vhodně koordinuji s novomanžely.

Hodinová sazba činí 1200,-- Kč, minimální účtovaná částa je však 2400,-- Kč, a to i v případě, pokud si mě objednáte pouze na jednu hodinu. Probíhá-li svatba mimo území Jablunkova, Třince, Českého Těšína a jejich okolí, účtuji si navíc dopravné 8,-- Kč za kilometr.

Když přichází Momenty

Ještě před odevzdáním fotografií se můžete těšit na své svatební Momenty, unikátní službu, kterou nabízím zdarma ke svatebnímu focení.

Co bude dále?

Fotky Vám odevzdám za 4 - 6 týdnů (záleží na mé aktuální vytíženosti) do webové galerie v plném rozlišení, jejich počet závisí na tom, jak dlouhou dobu s Vámi strávím, ale nebojte, málo jich rozhodně nebude :) Fotky za Vás vyberu já, neupravné fotografie bohužel neposkytuji.

Pokud si budete přát, fotky Vám Vytisnu, či zpracuju Fotoalbum nebo Fotoknihu (obojí si budete moci prohlédnout při naší předsvatební schůzce).

Nebojte se zeptat

Pokud máte zájem o více informací nebo se třeba jen chcete zeptat na mou dostupnost v termínu Vaší svatby, nebojte se zeptat.


Ceny a souhrn informací:

  • 1 hodina fotografování: 1200 Kč
  • Minimální účtovaná částka: 2400 Kč (2 hodiny)
  • Dopravné mimo region: 8 Kč / kilometr
  • Zpracování zakázky: 4-6 týdnů
  • Doplňkové služby: Momenty, Fotokoutek, Fotoalbum, Tisk fotografií

Powered by SmugMug Owner Log In