Před samotným focením je nutné se objednat, a to nejméně 3 dny předem. V případě plně vytíženého ateliéru se mohou čekací doby prodloužit!

Focení portrétů:

Oblečení by nemělo obsahovat výrazné prvky (obrázky, nápisy....). Vhodné je sebou vzít mimo jiné jak oblečení bílé barvy, tak barvy černé. Svrchní část oděvu by se měla vhodně doplňovat se spodní částí (společenské, retro, plážové atd...), a měly by se doplňovat i barevně. Oblečení si sebou vemte raději více, než méně ;-), v našem ateliéru se můžete za paravany a u zrcadla pohodlně převléknout!

Pro dámy platí:

Pečlivě upravné ruce by pro krásný, působivý a bezchybný portrét měly být samozřejmostí. Vedle našeho studia se nachází kadeřnický salón. Můžete využít před focením, po předchozí objednávce, jeho služeb (kadeřnictví není součástí našeho ateliéru, pouze mají pracoviště vedle nás). Co se týče vizáže, mohu Vás osobně nalíčit (vlastním certifikát v oboru "Vizážista"), popř. si sebou samozřejmě můžete přivést svou vizážistku, nebo se u našeho kosmetického stolku s nasvíceným zrcadlem nalíčit sama.

Focení miminek a dětí:

V našem ateliéru máme k dispozici řadu rekvizit, jako jsou košíky, kožešiny, čelenky a šatičky pro malé princezny atd., aby Vaše fotografie byly co nejkouzelnější. Sortiment našich rekvizit neustále rozšiřujeme.  Děti by na focení měly přijít vyspalé a pokud možno v dobré náladě :-). V případě focení novorozenců se doporučuje s miminkem přijít do 14 dní od narození, dokud jsou tvárná a během manipulace při focení se v podstatě nedají vzbudit....

Toto jsou pouze stručná a nejzákladnější doporučení pro Vás! Na focení si samozřejmě můžete sebou vzít to, co vystihuje právě Vás! Např. pracovní uniforma, sportovní dres apod. nebo věci, ve kterých, a s kterými, se cítíte dobře! Protože fotografie je především o VÁS!

Budu se těšit na shledání s Vámi a v případě jakýchkoli dotazů mne neváhejte kontaktovat....


Ceník focení

Toz toto jest nas novy cenik ....

  • 10x15 cm: 8 Kč
  • 15x20 cm: 16 Kč

Pokračující text ... jak vypadá odsazení?

Powered by SmugMug Owner Log In